Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 24.4.2018

Primární prevence probíhá v učebně 324 - 7.A

Nepřítomné třídy12345678910
2.APlaVPlaV
2.BPlaVPlaV
2.CPlaVPlaV
7.APrev
7.BPrev
8.APrev
8.BPrev
Nepřítomní učitelé12345678910
Dunajová Kamila(Stud)NosRČerVSycRSicMStoJRajZ--
Ficek Jan(PedD)..
Fuksíková Magda(PedD)....
Krčková Jana(PedD)....
Nosková Radka(PedD)......
Žaludová Jitka(PedD)....
Místnosti mimo provoz12345678910
324AbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Besskó Tamás3. hodzměna Aj7.A (A2)(226)
Černohorský Viktor2. hodspojeno (DunK Stud)Tv9. (Dív)(301B)
Ficek Jan1. hod Obecný pedagogický dohled
Fuksíková Magda1.-2. hod Obecný pedagogický dohled
Kout Ladislav4. hodzměna M7.A(228)
Krčková Jana1.-2. hod Obecný pedagogický dohled
Kruchina Jan2. hodzměna Aj7.A (A1)(325)
Nosková Radka1. hodsupl. (DunK Stud)Tv6.B (Dív)+(301B)
2.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Rajtr Zdeněk6. hodsupl. (DunK Stud)Tv5.C(301A)
Sichrovský Marek4. hodsupl. (DunK Stud)Pv3.B(153)
Stoklasová Jitka5. hodsupl. (DunK Stud)Tv8.B (Dív)+(301A)
před 5. hod dohled NOVÁ BUDOVA+ PŘÍSTAVBA (2.p.)
Sychrová Renata3. hodsupl. (DunK Stud)Tv5.A(301A)
Zrzavá Lenkapřed 6. hod dohled NOVÁ BUDOVA+ PŘÍSTAVBA (2.p.)
Žaludová Jitka1.-2. hod Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd:
2.A1.-2. hod Plavecký výcvik
2.B1.-2. hod Plavecký výcvik
2.C1.-2. hod Plavecký výcvik
3.B4. hodPv(153)suplujeSichrovský Marek(DunK)
5.A3. hodTv(301A)suplujeSychrová Renata(DunK)
5.C6. hodTv(301A)suplujeRajtr Zdeněk(DunK)
6.A1. hodTvDív(301B)suplujeNosková Radka(DunK)
6.B1. hodTvDív(301B)suplujeNosková Radka(DunK)
7.A2. hodAjA1(325)změnaKruchina Jan
3. hodAjA2(226)změnaBesskó Tamás
4. hodM(228)změnaKout Ladislav
1. hod Primární prevence
7.B2. hod Primární prevence
8.A5. hodTvDív(301A)suplujeStoklasová Jitka(DunK)
3. hod Primární prevence
8.B5. hodTvDív(301A)suplujeStoklasová Jitka(DunK)
4. hod Primární prevence
9.2. hodTvDív(301B)spojíČernohorský Viktor(DunK)
Pedagogický dohled u třídy:
2.A, 1.-2.hod - Krčková Jana
2.B, 1.-2.hod - Fuksíková Magda
2.C, 1.-2.hod - Žaludová Jitka
7.A, 1.hod - Ficek Jan
7.B, 2.hod - Nosková Radka
8.A, 3.hod - Nosková Radka
8.B, 4.hod - Nosková Radka