Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17
v

Změny v rozvrhu Wednesday 11. 12.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9
3.A Exku Exku Exku Exku Exku Exku Exku
3.B Exku Exku Exku Exku Exku Exku Exku Exku Exku
4.B Exku Exku Exku Exku Exku Exku Exku
4.C Exku Exku Exku Exku Exku Exku Exku Exku Exku
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Drexlerová Linda ČecK
Franková Naděžda .. .... .. .. .. - -
Hrubý Josef .. .. .. - .. - - - -
Krčková Jana HraJ HraJ HraJ HraJ HraJ - - -
Marková Simona - - - - - - -
Miščík Lukáš ....
Nepomucká Vladimíra .. .. .. .. .. - -
Pischnothová Andrea - - - - - - - -
Rychetníková Jana .. .. .... .. .. - - - -
Smetanová Monika HorB .. .. .... - - - -
Svoboda Jiří - - - - - - - - -
Vyhnálková Lenka - - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Čechurová Kristýna
1 supl. (DreL Absc) Hv 8.A HUD
1 odpadá Tv 3.A (T2)
Drexlerová Linda
před 4. hod dohled BC - 1. patro  
Franková Naděžda
1. - 7. les.Projektová výuka
Horáčková Božena
1 spojeno (SmeM Nem) Aj 4.A (A1) SD4
2 odpadá Aj 3.A (TA2)
4 odpadá 4.B (T2)
před 1. hod dohled BC - 1. patro  
Hradilová Jana
1 supl. (KrčJ Nem) M 2.A MŠ1
1 odpadá Čj 2.B (T2) zrušeno
2 supl. (KrčJ Nem) Čj 2.A MŠ1
3 supl. (KrčJ Nem) Čj 2.A MŠ1
4 supl. (KrčJ Nem) Vv 2.A MŠ1
5 supl. (KrčJ Nem) Pv 2.A MŠ1
před 4., 5. hod dohled BUDOVA MŠ  
Hrubý Josef
1. - 9. les.Projektová výuka
Koudelková Olga
před 1. hod dohled A -1. patro  
Kujalová Lucie
před 2. hod dohled BC - 1. patro  
Marková Simona
1. - 7. les.Projektová výuka
Miščík Lukáš
2 odpadá Aj 3.A (A2)
4 odpadá Aj 4.C (A2)
Nepomucká Vladimíra
1. - 7. les.Projektová výuka
Novaković Sunčica
3 odpadá Aj 3.B (A2)
4 odpadá Aj 4.C (A1)
12:35 - 13:30 ŠKOLNÍ JÍDELNA  
Rajtr Zdeněk
před 3. hod dohled BC - 2.patro  
Rychetníková Jana
1. - 9. les.Projektová výuka
Svoboda Jiří
1. - 9. les.Projektová výuka
Vyhnálková Lenka
1. - 7. les.Projektová výuka
Žaludová Jitka
1 navíc Čj 2.B MŠ2
1 odpadá Čj 2.B (T1) zrušeno
Změny v rozvrzích tříd
2.A
1 M MŠ1 supluje HraJ (KrčJ)
2 Čj MŠ1 supluje HraJ (KrčJ)
3 Čj MŠ1 supluje HraJ (KrčJ)
4 Vv MŠ1 supluje HraJ (KrčJ)
5 Pv MŠ1 supluje HraJ (KrčJ)
2.B
1 Čj MŠ2 navíc ŽalJ
1 Čj T1 odpadá (ŽalJ)
1 Čj T2 odpadá (HraJ)
3.A
1. - 7. les.Exkurze
3.B
1. - 9. les.Exkurze
4.A
1 Aj A1 SD4 spojí HorB (SmeM)
4.B
1. - 7. les.Exkurze
4.C
1. - 9. les.Exkurze
8.A
1 Hv HUD supluje ČecK (DreL)
Pedagogický dohled u třídy:
3.A
Hodina: 1. - 7. les., Učitel: Franková Naděžda, Marková Simona
3.B
Hodina: 1. - 9. les., Učitel: Rychetníková Jana
4.B
Hodina: 1. - 7. les., Učitel: Nepomucká Vladimíra, Vyhnálková Lenka
4.C
Hodina: 1. - 9. les., Učitel: Hrubý Josef, Svoboda Jiří